astrologija

astrologija (25)

Šeštadienis, 21 gruodžio 2013 23:26

Žemė niekada nesustoja

Parašė

Klausimas: ar ne po 24 dienos turėtų pradėt ilgėti nes kiek žinau, kad saulė tris dienas teka tam pačiam laipsnyje, o tik paskui jau vienu laipsniu palipa aukštyn...?

Grinvičo (pagal senąją G. karališkąją observatoriją, įkurtą 1675 Londono priemiestyje; nuo G. dienovidinio skaičiuojama geografinė ilguma) laiku – 2013 gruodžio 21d. 17:11 – šiaurinis planetos pusrutulis, kuriame mes ir gyvename, vėl pradeda “veidu“ atsisukti į Saulę. Nuo to momento pradeda ilgėti dienos – prasideda Saulėgrįža.

Penktadienis, 11 sausio 2013 15:37

Saulė šviečia visiems

Parašė

Borisas Nikolajevičius Abramovas (1897-1972)Saulė šviečia visiems

Saulė šviečia visiems. Ji šviečia aplink ir į viską, ką pasiekia jos spinduliai. Ji šviečia geriems ir piktiems, tamsiems ir šviesiems – Saulė šviečia visiems, o ne išrinktiesiems. Saulė siunčia į erdvę savo spindulius ir šviesą, nieko už tai negaudama atgal, o svarbiausia, nieko už tai nereikalaudama. Šviesūs ketinimai nuo jos spindulių dar labiau sušvinta, o tamsūs, atvirkščiai, dar labiau sutamsėja ir pradeda siautėti. Saulės poveikis ypač pastebimas į skirtingas žmonių auras.

Penktadienis, 11 sausio 2013 15:03

Tikroji astrologija – tai ...

Parašė

Jelena Petrovna Blavatskaja (1831-1891Tikroji astrologija – tai matematinis mokslas

Astrologija – didis mokslas, ir jis gali būti valdomas minties galia. Būtent mintis gali turėti reikšmę Astrologijoje. Juk mintis kuria; mintis turi savybę chemiškai keisti medžiagos savybes (vienos molekulės virsta kitomis); mintis netgi įtakoja karmą. Mintis varžosi su tokiais galingais dėsniais.
АЙ. Мир Огненный, ч. III, 609

Penktadienis, 11 sausio 2013 14:47

Mikro ir Makro Kosmosas

Parašė

Mikro ir Makro Kosmosas

Klausimas. Sako, kad viskas, kas yra Kosmose, yra ir žmoguje. Sunku tai suvokti, nes Kosmosas yra lyg beribis ir beformis, o žmogus turi kūną ir labai ribotas galimybes. Tai kur čia tapatumas?

Taip, Visata yra beribė, ir žmogus gali tapti beribis. Tik proto ribotumas neleidžia tokiu tapti. Juk nuo pat vaikystės mums sakoma: to negali būti, tai nesąmonė, neišsigalvok. Mokykla pasitelkusi šiuolaikinę fiziką, chemiją ir kitus mokslus, visomis išgalėmis stengiasi mus apriboti – ir tai daroma remiantis mokslu.

Penktadienis, 11 sausio 2013 14:40

Visų mokslų mokslas

Parašė

Visų mokslų mokslas

Be pagražinimo ir išpūtimo galima pasakyti, kad visi žinomi mums praeities didieji astronomai buvo puikūs astrologai. Astrologine praktika užsiiminėjo ir daugelis viduramžio mokslininkų, nežiūrint į tai, kad tais laikais į astrologijos mokslą buvo žiūrimą kaip į „pragarišką nuodėmę“. Tada tai buvo ypač pavojinga ir grėsė atskyrimu nuo bažnyčios, o dažnai ir sudeginimu ant laužo.

Puslapis 1 iš 5
  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 9th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©