Jūs esate čia:Astro»Jupiteris pradeda naują ciklą
Penktadienis, 11 sausio 2013 15:33

Jupiteris pradeda naują ciklą

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Jupiteris pradeda naują ciklą

Jupiteris įžengė į Šaulio žvaigždyną (2006-11-24), jis pradeda naują ciklą, kuris truks beveik 12 metų. Atrodytų, kad tai labai lengvi metai, kaip teigia astrologai – visi bus apdovanoti, nepriklausomai nuo veiklos. Įdomu, labai įdomu – už ką tas apdovanojimas? Kai užsiduodi tokį klausimą, tos dovanos atrodo kiek kitaip. Pabandykime jas, dovanas, apdovanojimus, įvardinti pradiniu kapitalu – Jupiteris yra karališka planeta, ji karališkai ir apdovanoja, bet tos dovanos, arba kitais žodžiais pradinis kapitalas, yra skirtas visam ciklui, t.y. ateinantiems dvylikai metų.

Kaip sakoma, štai kur šuo pakastas! Duos vieną sykį, ir atsiskaityti pareikalaus tik vieną sykį – po dvylikos metų (11,86 metų). Bet ar kas beprisimins po tokio ilgo laiko tarpo, už ką jis atsiskaito – juk mes esame mokomi gyventi šia diena, tiksliau, imti kiek galima daugiau, jeigu tik duoda ir nieko neprašo... Štai taip ir prisiverdame košės iki kaklo, o bėgant metams vis sunkiau darosi ją srėbti: pradeda šlubuoti sveikata, tai iškart atsiliepia užimamoms pareigoms, kartu užgriebia ir piniginę: išlaidų didėja, o va pajamų mažėja. Žinoma, ne visus vienodai tai palies, kaip kad ne visi vienodai ir panaudos taip sakant dykai gautą vienkartinę dovaną.

Svarbiau būtų akcentuoti ne tai, kad gausime, bet tai, ar esame pasiruošę priimti: ar žinome, kaip panaudosime dovaną, kokiu keliu eisime ateinantį Jupiterio ciklą, kokių tikslų sieksime? Visa tai jau reikėjo apsvarstyti praėjusiam Jupiterio cikle, bet ir šiandien dar ne vėlu. Niekada ne vėlu sustoti ir susimąstyti: dėl ko aš gimiau?

Rytų kriptogramose užrašyta tokia legenda:

„Pasiuntė ponas septynis tarnus į turgų nupirkti vynuogių. Ir ko sulaukė? Pirmasis pametė pinigus. Antrasis iškeitė juos į svaiginantį vyną. Trečiasis pinigus nuslėpė. Ketvirtas nepažino žaliųjų vynuogių. Penktasis, norėdamas patikrinti prinokimą, sutraiškė visą kekę. Šeštasis išrinko puikią kekę, bet per neatsargumą išbarstė. Septintas atnešė prinokusias uogas ir dar papuošė kekę lapais. Taip septyni praėjo vienu keliu ir vienu laiku.“

P.S. Pamąstykime, tai kuris iš tų septynių po dvylikos metų būsiu AŠ?

Skaityti 2380 kartai Atnaujinta Sekmadienis, 03 kovo 2013 14:04

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©