Jūs esate čia:Klausimai»Ugninis ryšys – tai ...
Pirmadienis, 07 sausio 2013 18:30

Ugninis ryšys – tai ...

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Ugninis ryšys - tai ne laužasKlausimas. Norėjau paklausti. Labai daug skaičiau Agni Jogą, bet niekaip nerandu atsakymo į savo klausimą – koks turėtų būti bendravimas dviejų žmonių: draugų, šeimos narių, mylimųjų... Papasakokite prašau daugiau apie ugninį žmonių ryšį, bendravimą, apie ugninę meilę.

Ugninis ryšys – tai dvasinis ryšys. Dažniausiai jis būna užsimezgęs praeituose gyvenimuose, o šiame gyvenime pasireiškia artumu ar priešiškumu visiškai nepažįstamam žmogui. Ateinantį jausmą apsprendžia praeities santykiai. Tokį ryšį galima didinti, auginti, tobulinti. Kad taip vyktų, pirmiausia reikia išvalyti širdį, t.y. auginti sąmoningumą ir didinti išmintį. Visų pirma, ugninis ryšys visada kelia džiaugsmą, tik nereikia to džiaugsmo apsunkinti įtarinėjimais ir sumenkinti teigimu, kad tai iliuzija. Džiaugsmas – tai ypatinga išmintis. Žmonės gali patikėti visokiais aparatais, bet jie niekaip nenori pripažinti, kad žmogus yra pats tobuliausias aparatas. Jei bangas pagauna radijas, kodėl to padaryti negali žmogus?

Ugninis ryšys formuojasi ir stiprėja, jei žmones sieja bendras tikslas. Tikslo siekimas jau yra ryšys. Ugninė meilė – tai aukščiausia meilės išraiška ir ji neturi nieko bendro su žmonių meile. Dvasinė meilė pasireiškia meile Mokytojui, Tėvynei, tautai, planetai. Tarp žmonių ugninis ryšys atsiranda, jei jie kartu siekia kilnaus tikslo, jei jie kartu kovoja vardan ateities. Ugninė meilė – tai atviros, tyros širdies išraiška. Gali būti ir ugninė meilė, stiprus dvasinis ryšys tarp vyro ir moters, bet toks jausmas įsiliepsnoja tik esant bendrai pasaulėžiūrai ir siekiant bendro tikslo. Toks ryšys negali atsirasti savaime, išoriškai, tai ilgo bendradarbiavimo pasekmė. Tyra širdis gali sukurti vartus į aukštesnįjį pasaulį. Meilė, darbas, grožis – tai ugninės meilės pagrindas, ir jis prieinamas visiems.

„Norint pagauti mintį arba sulaukti atsakymo iš erdvės, reikia pasiekti pilno vibracijų atitikimo. Tuo pačiu principu veikia radijas. Žmonės, dažniau nei jie įsivaizduoja, pagauna mintis iš erdvės, bet tos mintys ne visada būna aukštos. Erdvė pripildyta įvairiomis mintimis, bet kiekvienas informaciją pasiima tokią, kuri atitinka turimą imtuvą (t.y. protinės žinios, sąmoningumas). Todėl Mokymas taip reikalauja išvalyti širdį ir mąstymą, kad mūsų mintys atitiktų Aukščiausiojo Pasaulio mintis. Taip vadinami kūrybiniai įkvėpimai, dažnai yra ne kas kita, kaip panašių vibracijų sąskambis.“

Письма в Америку, 08.05.35

Skaityti 7885 kartai Atnaujinta Antradienis, 05 kovo 2013 17:33
Daugiau šioje kategorijoje: « Kaip gyventi? Ugnies sūnūs »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©