Jūs esate čia:Pamokymai»Sveikata»Sveikatos paslaptis
Trečiadienis, 26 vasario 2014 11:22

Sveikatos paslaptis Pirmo puslapio

Parašė 
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Sveikatos paslaptis - išvengsi daug ligų, jei žinosi ko nereikia valgyti? Peržiūrėjus siūlomą filmuką http://youtu.be/lZKr9saIv-Y, kilo tokie pamąstymai:

Svarbu sveikai maitintis, bet dar svarbiau sveikai mąstyti, nes mes dažniau sergame ne nuo maisto, o nuo nuodingų minčių. Dar Kristus sakė: „Rūpinkimės ne tuo, ką dedame į burną, o tuo, ką iš burnos išleidžiame“, t.y. ką kalbame. Mes norime valgyti skaniai, o ne sveikai.

Ir Seneka, gyvenęs prieš 2000 metų, rašė (95 laiškas):

„Pats didžiausias gydytojas ... sakė, kad moterims neslenka plaukai ir jos neserga podagra. O štai dabar jos ir plinka, ir podagra serga. Moterų prigimtis nepasikeitė, bet buvo tarytum perdirbta. Susilyginusios su vyrais ištvirkimu, jos pradėjo negaluoti taip pat, kaip ir jie. Jos taip pat nemiega naktimis, tiek pat geria, aliejaus ir vyno kiekiu varžosi su vyrais ... Dėl ydų jos neteko savo lyties pranašumų ir, išsižadėjusios moteriškumo, tapo pasmerktos vyrų ligoms. ... Kaip toli dabar pažengė sveikatos gadinimas! Juo mes mokame už besaikius, neleistinus, aistringai trokštamus malonumus. Suskaičiuok virėjus ir nebesistebėsi, kad tiek daug ligų. Nebesidomim mokslais, laisvųjų menų mokytojai sėdi niekieno nelankomi tuščiuose kampuose; retorių ir filosofų mokyklose – tuščia, užtat kaip tiršta virtuvėse! Kiek jaunimėlio apgulę smagurių krosnis!“

Skaityti 2365 kartai Atnaujinta Trečiadienis, 26 vasario 2014 12:21
Daugiau šioje kategorijoje: « Kraujas - gyvybės eleksyras

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Monday the 9th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©