norintiems kariauti

norintiems kariauti (4)

Penktadienis, 09 gegužės 2014 10:06

Senasis pasaulis

Parašė
Ar galvojo vadovai, pradėję pirmąjį pasaulinį karą, kad jis pasibaigs jų mirtimi? Ar galvojo apie tai tie, kurie pradėjo antrąjį pasaulinį karą? Tautų gyvenimų srovė teka nežinomais keliais, neprieinamais paprastų žmonių supratimui. Štai ir dabar naujų grasinimų beprotystė pakibo virš pasaulio. Apakę nuo savo ketinimų nenori suprasti, kad neapykantos žmonijai kelias veda į nenuspėjamas pasekmes. Pasmerktas senasis pasaulis ir visa tamsa, ketinusi savo piktais kėslais jį paremti.
B.Abramov (1897-1972), Grani Agni Jogi nr.731, 1970.
Antradienis, 06 gegužės 2014 17:46

Evoliucijos uždavinys

Parašė

Žmonijos susivienijimas yra pasaulinės evoliucijos uždavinysMenas – tai subtilus ginklas prieš grubumą, tai siekis atgaivinti savyje dieviškąją dvasią.

Susivienyti sunku, kiekvienas toks bandymas iššaukia pasipriešinimą, kuris planetos mastu apsireiškia siaubingų, viską naikinančių karų pavidalu. Ir tai neišvengiama, nes tik kovų sūkuryje gimsta žmonių ir šalių susijungimai.

Penktadienis, 02 gegužės 2014 13:08

Vadovų beprotystės

Parašė

Vadovų beprotystės. Daugybė klaidų padaroma tik todėl, kad nesuvokiamas planetinis momentas. Pagal artimus ir tolimus požymius galima spręsti apie vis augančius sunkumus visuose planetos kampeliuose. Jau nebeįmanoma pasislėpti nuo pasaulinio spaudimo. Vadovų beprotystės stumia tautas į niekuom nepateisinamus karus ir naujus kraujo praliejimus.

Trečiadienis, 30 balandžio 2014 12:39

Sparnai

Parašė

Sparnai. Žmonės pasidarė sparnuoti! Drebina padanges lėktuvai. Ką neša jie ant savo sparnų? Ar jie neša per padangę gerus palinkėjimus? Gal tai, kas naudinga visiems?  Gal jie skleidžia po pasaulį mokslo žinias? Gal skuba padėti pakliuvusiems į bėdą?

O jeigu jie neša bombas? O jeigu skuba nugabenti nuodingas dujas? O jeigu skraidina naikinimą? Kas gali būti baisiau?!

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Tuesday the 12th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©