Jūs esate čia:Valstybė»Norintiems kariauti»Sparnai
Trečiadienis, 30 balandžio 2014 12:39

Sparnai Pirmo puslapio

Parašė  N. Rerichas
Įvertinti šį įrašą
(0 balsai)

Sparnai. Žmonės pasidarė sparnuoti! Drebina padanges lėktuvai. Ką neša jie ant savo sparnų? Ar jie neša per padangę gerus palinkėjimus? Gal tai, kas naudinga visiems?  Gal jie skleidžia po pasaulį mokslo žinias? Gal skuba padėti pakliuvusiems į bėdą?

O jeigu jie neša bombas? O jeigu skuba nugabenti nuodingas dujas? O jeigu skraidina naikinimą? Kas gali būti baisiau?!

Taikus gyventojas kažkur rūpinasi savo namais, o už jūrų-marių tuo metu jau ruošiamos bombos ir nuodai, kad užmuštų jo vaikus! Kas žino, kur slepiasi pikti kėslai? Kur ruošiamas užpuolimas? Panorai, įsakei, ir žmonija ant sparnų skraidina mirtį ir žūtį. Spausdinti lapai tik smulkaus šrifto mažute žinute pažymės apie moterų ir vaikų sunaikinimą.

Kaip sugrubėjo sąmonė, jei ji taip lengvai įprato pritarti žudymui? Žmonės net pasiruošę mokėti už bausmės įvykdymo reginį, tikras Romos Koliziejus! O kas leido skraidinti bombas, nuodus, žudynes? Kas suteikė teisę naikinti žmoniją? Kokiame susirinkime buvo įteisintas žudymas?

Be sparnų tokie žudymai net neįmanomi. Praeities karų rezultatai  nesulyginami su šių dienų masiniais naikinimais. Nesulyginami ir  sugriovimų dydžiai – juk anksčiau tai vykdavo primityviai, o dabar „civilizuotai“. Kokie gi tokios civilizacijos priesakai? Kam gi suteikta tokia teisė paminti visos žmonijos orumą?

Ar tokie sparnai gali apsaugoti kelią į ateitį?

Pabandykime įsivaizduoti, kad lėktuvai neša ne žudikus, ne tamsos tarnus, bet gerų žinių skleidėjus. Pabandykime įsivaizduoti, kad radijo rankenėlės pasukimas padės išgirsti seniai lauktą žinią. Atsisakykime visų rūšių narkotikų, kad pagaliau blaiviai galėtume suprasti realybę.

Išmintis, Tikėjimas, Viltis, Meilė – argi tos sąvokos tapo vaiduokliais? Pasaulio Motinos saugotojos amžiuje susiburs kūrėjai ir neš sparnais geriausias žinias.

Nikolajus Rerichas. Sparnai. Vrata v Buduščeje, Ryga, Vieda, 1991. p. 3.

Skaityti 2614 kartai Atnaujinta Trečiadienis, 30 balandžio 2014 12:51
Daugiau šioje kategorijoje: Vadovų beprotystės »

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

  • Moralė yra visų dalykų pagrindas, o tiesa – moralės esmė.

    Mahatma Gandis

Wednesday the 13th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free. © Šiaulių m. Rericho v. klubas, studija Gin-Dia
Copyright 2012

©